FABRİKA/YÖNETİM: İkitelli Osb Mah.Keresteciler Sitesi 4B Blok No:4 Daire:3 Başakşehir/İstanbul ALMANYA: Verbrauchstelle Edisonstr. 14 32791 Lage

Fuar Standı

Fuar Standı Uygulaması
Fuar Standı Tasarımı

Yurt içi ve yurt dışı fuar katılımlarınızda İnka Mimarlık daima yanınızda.

Fuar standı üretimi, dekorasyon, mimari ve iç mimari alanlarında 1100 m2 alana kurulu fabrikasında gerçekleştirdiği üretimlerle hizmet veren İNKA Mimarlığın son yıllardaki işlerinin çoğunluğunu fuar standları üretimi, ofis dekorasyonu, finansal kurum şubelerinin ve mağazaların dekorasyonları oluşturmaktadır.

İnka Mimarlıkta ele aldığımız tüm projeleri, projenin büyüklüğüne bakmadan büyük bir titizlikle hayata geçiriyoruz. Faaliyet alanlarımızın başında gelen fuar standı üretimi alanında olduğu gibi tüm projelerimizi belirli bir prensip ve standartta uygulamaya alıyoruz.

Beyin fırtınası  olarak adlandırdığımız adımda proje ile ilgili tüm bilgileri toparlayıp planlama, projelendirme, tasarım, üretim ve montaj departmanlarımızın şefleri ve çözüm ortağı olduğumuz kurum temsilcisiyle beklenti ve hedef analizi yapılır ve fikirler değerlendirilir.

Projelendirme adımında maliyetlendirme ve tasarım optimizasyonları gerçekleştirilir, en ideal projenin taslağı çıkarılarak üç boyutlandırma safhası için tüm hazırlıklar gerçekleştirilir.

Alanlarında uzman ve deneyimli mimarlardan oluşan tasarım ekibimiz gerçek görünüme bire bir uyan 3 boyutlu tasarım çalışmasını hazırlar. Tasarım onaya sunulur ve gerekli revizyonlar gerçekleştirilir.

Sunum ve onay aşamasında 3 boyutlu hazırlanan tasarım sunumu yapılır, detaylar paylaşılır. Üretim onayı bu safhada alınır.

Üretim aşamasında 1100m2 alana kurulu olan fabrikamızda üst düzey makina parkuru ve alanlarında deneyimli profesyonel üretim ekibimizle imalat gerçekleştirilir.

Montaj safhasında üretimi tamamlanan projenin kurulumu zamanında gerçekleştirilir. Fuar  sonrasında demontaj işlemi gerçekleştirilir.

WordPress Theme built by Shufflehound. Tüm Hakları Saklıdır © 2018 - Powered by Fidetay.