Firmaların ürünlerini ve markalarını tanıtmalarının ve pazarlamalarının en uygun yolu stantlardır. Son yıllarda sayısı artan fuarlar, festivaller kısa sürede birçok kişiye ulaşılmasını sağlar. Bu nedenle de firmalar marka tanıtımlarında bu etkinliklerde stantlarını kurarlar. Stantlar sadece fuar festival için değildir. Aynı zamanda büyük market zincirlerinde ürün satışını arttırmak amacı ile de stant kurulur.

Stand firması İnka Mimarlık olarak bizler ürünlerinizin özelliklerine uygun, ürünlerinizi tanıtacak ve aynı zamanda insanların dikkatini çekecek değişik dizaynlar yapıyoruz. Bu tasarımlarımızda çalışan alanında eğitimli ve tecrübeli personellimiz bulunur. Sizlerden ürününüz hakkında birebir bilgi alarak standınızın tasarımına başlıyoruz. Farklı ve özel olması adına dünya trendlerine de bakarak hazırlık yapıyoruz.

Stand Kalitesi

Tanıtım amaçlı hazırlanan standlar aynı zamanda kaliteli olmalıdır. Firmanın ilgili etkinlik süresince sorun yaşamaması adına düzgün ve kaliteli malzemeden üretilmesi gereklidir. Stand firması tasarım lle başlayan süreçte standın kurulumunu ve toparlanmasını da yapmalıdır.

İnka Mimarlık sektörde adını duyuran birçok stand firması arasından en iyiler kısmında yer almaktadır. Bunu nedeni olarak da hem tasarım hem de üretim esnasında kalite odaklı çalışmasıdır. Üretilen tüm stantlar müşterilerin talep ettiği yer ve saatte ilgili yere kurulur ve etkinlik boyunca bir sıkıntı olma durumunda müdahale eder.  Genel olarak verimli bir etkinlik sürecini geçirmenizi hedefliyoruz.

Stand Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fuar ya da marketlerde kurulan stantlarda en önemli unsur ilgili ürün doğru tanıtılmasıdır. Ürünün özellikleri dikkate alınarak tasarlanmalıdır. Ürün ambalajlı olarak satılıyor ise mutlaka ambalaj renklerinin stantta kullanılması gerekir. Örneğin bir gıda maddesinin stadı tasarlanıyor ve üretilecek ise; ambalajı mavi ise tasarımda mavi tonları kullanılmalıdır. Dünya trendlerine stant tasarımı tamamen uç noktalara kadar ulaşır. Dikkat çekici olması adına farklı tasarımlar üretilir.

Tasarımdan başlayan süreçte ürünlerinizin başarılı bir şekilde sunulması için İnka Mimarlık ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda firma web sayfasında stand üretimi ile ilgili ayrıntılı bilgiler sunmaktadır. İnka Mimarlık sektördeki tecrübesi ile özel tasarımlar yapar ve itinalı bir şekilde üretilir. Ardından market, fuar, festival gibi organizasyonlarda kurulum hizmeti verilir.

İletişim

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.