Fuar organizasyonlarında özel tasarım fuar standına sahip olmak, diğer fuar standlarına nazaran daha avantajlıdır. Özel tasarım fuar standları firmanızın satışını planladığı ürünleri sergilemek için büyük kolaylık sağlar. Standart fuar standlarında olduğundan daha fazla malzeme (cam, tül, pleksi vb.) kullanılarak standınızın albenisini yüksek tutmak mümkündür. özel tasarım fuar standı imalatı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte özel tasarım fuar standlarında led ekranlar kullanılarak daha görkemli, daha dikkat çekici ve işlevsel bir görünüme sahip olunur.

Broşürler onlarca sayfalık kataloglar ve karışık dökümanlar yerine led ekranlar kullanılabilir. Burada yayın yapmak, bir klip yayınlamak, ürün çeşitlerinin hareketli, üç boyutlu görsellerine yer vermek, satışı hızlandırmak adına etkili sonuçlar verecektir.

Özel Tasarım Fuar Standı Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Fuar standınızın fiyatı, tercih ettiğiniz stand türüne göre değişiklik gösterir. Yapımında kullanılan malzemelere ek olarak sizin tercih ettiğiniz farklı malzemelerin kullanılması ile maliyetin artması söz konusudur. Fakat özel tasarım fuar standı, diğer modüler fuar standlarına göre daha prestijli ve gösterişli olacaktır. Her ne kadar aynı malzemeler kullanılsa da farklı firmalarda farklı fiyatlarla karşılaşabilir. Bunun esas sebebi kullanılan ürünlerin kalitesinden ileri gelmektedir. İnka mimarlık olarak profesyonel mimar ekibimiz ile sizlere %100 müşteri memnuniyeti garanti etmekteyiz.

Özel Tasarım Fuar Standında Ekstra Neler Tercih Edilebilir?

  • Müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz mini ofis,
  • Müşterilerinize ikramda bulunmak için mini mutfak,
  • Fuarda satışını yapmayı planladığınız ürünlere göre su ve elektrik tesisatı,
  • Ürünlerinizi saklayabilmek için bir depo,

Fuar standınızın tasarımı tamamen hayal gücüne ve tabiki firmanızın fuar için ayırdığı bütçeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmanızın kimliğini yansıtacak özgün fuar standı için inka mimarlık olarak bizimle muhakkak irtibat kurmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bütün bunlar göz önünde bulundurulacak olursa özel fuar standı tercih etmek müşteri potansiyelinizin artması kaçınılmaz olur. Ve elbette firmanızın da tanıtımını en iyi şekilde yapmış olursunuz. Ayrıca akılda kalıcı ve göze hitap eden bir fuar standı ile rakiplerinizden her zaman önde olmanızı sağlamış olursunuz.

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.