Modüler adı verilen stant biçimlerinde bu büyüyü yakalamak pek kolay olmayabilir; ancak özel stand uygulaması yaptıran firmalar bunun sonuçlarını fuar boyunca alabiliyor. Firmalar her daim var olan müşteri kitlesini genişletmek ve kurumsal kimliğini bir adım öteye taşıma amacındadır. Bu vizyon, fuarlara düzenli katılımı zorunlu kılar. Elbette fuarlar firmalar adına oldukça kritik fırsatlar sunar. Bu fırsatı oldukça önemseyen firmalar, bunu zaten en basit haliyle stant tasarımlarına dahi yansıtırlar. Bu tip firmalar fuara girer girmez bütün ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi başarır. Kenarda köşede kalan ve basmakalıp bir stant yerine çok daha göz alıcı, çok daha şık ve estetik kaygılarla tasarlanmış bir stant, müşteri kitlesinde olumlu bir karşılık bulur.

Adından da belli olacağı üzere özel stand uygulaması, kişiye ya da bir başka ifadeyle firmalara özel olarak tasarlanır. Bu nedenle fuarlarda karşılaşabileceğiniz bu tip stantların birbirinden oldukça farklı ve özgün çizgilere sahip olduğunu görebilirsiniz. Dikkat çekme adına büyük bir rekabet içinde olan firmalar için en doğru tasarımı ortaya çıkarmak oldukça önemlidir. İnka Mimarlık olarak 3D modelleme programlarından destek alarak, tasarım öncesi planlamayı sizinle şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz. Akabinde sizden gelen son onaydan sonra özel fuar standı imalatı uygulama süreçlerini organize ediyoruz. Öte yandan sadece özel fuar standı tasarımı süreçlerinde değil, depolama gibi konularda da bizden destek alabileceğiniz unutmayın.

Özel Fuar Standının Artıları

Özel stand uygulaması esasen oldukça şık bir malzeme olan ahşaptan faydalanır. Diğer stant stilleriyle kıyaslanmayacak düzeyde bir işçiliğe ve emeğe sahiptir. Bu emek, biraz da sizlerin firma olarak talep ettiği standın içeriğine göre değişiklik gösterir. Özel standın işlevselliği konusunda neredeyse bir üst sınır yoktur. Bugün pek çok özel stand uygulaması, şıklığı kadar yaratıcı çözümler sunmasıyla ön plana çıkıyor. Genel anlamda özel stantların daha maliyetli olduğunu söyleyebiliriz; ancak fuar boyunca firmaların tanıtımına, satış performansına çok büyük katkılar sunar, markanın akılda kalıcılığını sağlar. Bilhassa kimi sektörlerin ruhen, ahşap malzemeden yapılan stantlara çok yakıştığını söylemeliyiz. Özel fuar standı konusunda size deneyimlerimizi aktarmaktan büyük bir memnuniyet duyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bize ulaşın

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.