Her sektörün müşteri profili ve bu müşterilerin ihtiyaçları diğerinden farklıdır. Dolayısıyla, müşteriyle iletişime geçilen, firma hakkında bilgi verilen, ürün veya hizmet satışı yapılan alanların tasarımı da farklı olmalıdır. Fuarlarda, AVM’lerde ve kalabalık alanlarda kullanılan standlar tam olarak bu yüzden, özel bir biçimde tasarlanmalıdır. Müşterilerinizle iletişiminizi güçlendirecek ve markanızı başarılı biçimde temsil edecek bir fuar standı için maxima stand hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Maxima Stand Nedir?

Son yıllarda ulusal ve uluslararası fuarlarda stand tasarımlarının değiştiğini görmekteyiz. Nitekim aynı stand tasarımını hem gıda hem de otomotiv sektöründe kullanmak mümkün değil. Maxima olarak bilinen fuar standı tasarımı bu yüzden rağbet görüyor. Bu tasarım, standı modüler hâle getirerek ihtiyaçlara uygun bir biçimde kullanma temeline dayanıyor.

Firmanızın fuar alanında fark edilmesini sağlayan maxima stand uygulaması standart bir tasarım şablonuna sahip değil. Daha çok stand tasarımında uygulanan bir metot olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim bu özellik sayesinde standınızı özelleştirebilir, firmanıza uygun hâle getirebilir hatta görselliği stand tasarımıyla destekleyerek müşterilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Firmaya geniş bir tasarım seçeneği sunan maxima stand uygulaması, birçok farklı sektördeki modüler fuarlarda tercih ediliyor.

Maxima Stand Neden Avantajlıdır?

Günümüzde birçok fuarda tercih edilen maxima stand uygulaması fuar için kiralanan alanın fonksiyonel bir biçimde kullanılmasını sağlar. Alanın ölçüsü ne olursa olsun, maxima tasarımları ile her yeri iyi bir biçimde donatabilir ve müşteriyle özelleştirilmiş bir alanda iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca burada ürün satışı veya tanıtımı söz konusuysa, raflarda, camlı sistemlerde ve aydınlatılmış alanlarda teşhir edebilir, müşterinin ilgisini ürünlere ya da modellere kolaylıkla çekebilirsiniz.

Maxima stand modellerinin bir diğer avantajı ise görsel açıdan güçlü olmasıdır. Bu standları firmanızın logosuna, hakim renk düzenine ve öne çıkarmak istediğiniz görsellere göre düzenleyebilir, kurumunuzun sahip olduğu görsel ögeleri güçlü kılabilirsiniz. Özellikle fuarda geniş bir alanınız varsa, maxima stand uygulaması size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Fuarlara hazırlanırken firmanıza kolaylık sağlayacak, sahip olduğunuz alanı verimli kullanmanıza yardımcı olacak bir stand tasarımı arıyorsanız İnka Mimarlık ile iletişime geçebilirsiniz.

maxima fuar standı uygulaması

İletişim

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.