Kişilerin veya kurumların ticari bağ kurma amaçlı veya mal, hizmet tanıtım gibi etkinlikleri düzenlendiği fuarlar gün geçtikçe önemini artıyor. Hızlanan rekabet ortamında her daim kendini yenilemek, farklı müşteri portföyüne kavuşmak veya faaliyet alanını daha yakından tanıtmak isteyen kişi veya firmaların ortak paydası haline gelen fuarlarda ilk etkiyi oluşturan firma değil, firmanın/kişinin tercih ettiği fuar standı tasarımları oluyor. Karşıdaki kişilerde unutulmaz etki bırakmak ve görselliği ön plana çıkarmak isteyenlerin oldukça özen gösterdiği bu özel fuar standı tasarımı ile sizlerde bir adım öne çıkabilirsiniz.

Özel Stand Tasarımları

Farklı dizaynları ile dikkat çeken fuar stantı için daha detaylı bilgi aktarmak gerekirse; özellikle 3 çeşit başlık altında tutulan üretimlere bakılabilir. Bunlardan birini oluşturan ahşap fuar standı tasarımı tam olarak şıklık ve estetiği sevenlere göre. İnce bir işçilik ile üretilen, kurulum aşaması uzun süren ve büyük bir dikkat isteyen bu stand çeşidi her ne kadar suntalem kullanılarak üretilse de elbette müşteri isteklerine göre şekillenebilir. Şık bir tasarım ürünün olan ahşap standı takip eden modüler fuar standı tasarımı bir nevi ofisinizin kopyasını hazırlamanıza ön ayak olur. Fuara katılanlara ofisinizin bir benzerini sunabilen bu stand çeşidinde önemli olan onları özel olarak ağırlayabilmek, daha detaylı bilgi aktarımı ile kendinize bağlayabilmektir. Size tahsis edilen fuar alanını maksimum seviyede kullanmanızı sağlayacak bu stand türü hazır profiller kullanılarak üretiliyor. Ancak bu demek değildir ki müşteri istekleri göz artı edilir. Son olarak da maliyeti yüksek olmasına rağmen en çok tercih edilen fuar standından bahsedecek olursak; yenilikçi, modern ve farklı bir dizayn arayanları memnun edebilen maksima fuar standı tasarımı hakkında bilgi verebiliriz. Yapboz mantığı olan, ağırlıklı olarak alüminyum malzemeden üretilmesine rağmen tül, pleksi veya cam malzemeleri ile desteklenen bu maxima fuar standı tasarımı dikkatleri üstüne çekmeyi isteyenlere göre imal ediliyor.

Genel olarak farklı malzemeler, çeşitli aksesuarlar ve araç gereçlerle donatılabilen fuar stantlarının, tahmin edersiniz ki fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Burada uygulanan fuar standı fiyatları tercih edilen türe, ekstra istenen özelliklere veya ebatlara göre değişebilir. Bu konuda yıllardır profesyonelliğini gösteren İnka Mimarlık aracılığı ile şirket veya şahsi bütçenize en uygun olan fuar standını kaliteden ödün vermeyen, profesyonel ve başarılı bir ekip sayesinde elde etmeniz oldukça kolay.

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.