Kişilerin karşılıklı beklentilerine göre organize edilen fuarlar, yılın farklı dönemlerinde birbirinden değişik organizasyonlara hizmet edebilir. Bir şirket sattığı ürünleri tanıtırken bir diğer vermek olduğu hizmeti potansiyel müşteri grubuna aktarabilir. Bu tarz organizasyonların amacı, karşı tarafta unutulmaz etki yaratabilmek ve deyim yerindeyse kendini pazarlayabilmekten oluşur. Açılan onlarca fuar stantı arasında fark yaratabilmek ise sanıldığından daha zor. İşte bu konuda yardımınıza koşan; firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin diğerlerinden ayrışmasını sağlayacak şey, fuar standı tasarımındaki özgünlük olacak.

Yıllardır müşterilerinin beklentilerine göre hareket eden, onlara ilk olarak 3 boyutlu tasarımlar ve daha sonradan hayata geçirilecek özel fuar standı tasarımı ile yardımcı olan İnka Mimarlık hizmetleri ile kısa sürede tanışmalısınız. 3 farklı stand tasarımı ile her daim kaliteli işler yapmayı amaçlayan şirketin yıllardır birlikte çalıştığı başarılı firmalardan biri olmak istiyorsanız, bu tasarımları detaylı bir şekilde irdelemekte fayda var. Ahşap fuar standı tasarımı ile başlayacak olursak; adından da anlaşıldığı üzere tamamen şıklığı ile ön plana çıkıyor. Adını ise bu şık tasarıma borçlu olan malzemeler ile üretiliyor. Görsel şölen ile adını duyurmak isteyen her tarz firmanın seçimi olabilecek bu standı maksima fuar standı tasarımı takip ediyor. Ofis veya firmanızın küçük bir versiyonu olarak karşınıza çıkacak bu maxima fuar standı tasarımı ile potansiyel müşterilerinize sanki sizin ofisinize gelmiş gibi tanıtım yapabiliyorsunuz. Bu iki farklı stand çalışmasından sonra modüler fuar standı tasarımı için konuşmak gerekirse; genellikle alüminyum veya ahşap kullanılabilen bu stand çeşidinde raflar ve askılardan yardım alınır. Diğerlerine oranla daha küçük tasarlanan ve sadece işlevsel olması amaçlanan bu fuar standı da yine siz müşterilerin istek ve beklentileri göz önünde tutularak üretilir.

Farklı tasarımları ile ön plana çıkan bu standların üretiminde kullanılan özen ve profesyonelliğin birebir aynısını montaj ve demontajda da görebiliyorsunuz. Verilen hizmetin kalite standartlarını müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre odaklayan firmanın fuar standı fiyatları ise tamamen şirketlerin seçimleri doğrultusunda değişiyor. Kesinlikle standart bir fiyatlandırma oluşturulmuyor ve istenilen tasarımın ana malzemeleri göz önünde tutularak farklı fiyat politikaları izlenebiliyor.

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.