Fuarlar, firmalar için önem seviyesi yüksek organizasyonlar kuşkusuz. Çünkü firmalar sahip oldukları marka ya da markaları hedef kitlesine en iyi fuarlar aracılığıyla duyurur. Katılınan bu fuarlarda markaya ait özellikler anlatılır ve ürünler katılımcılara tanıtılır. Fuar organizasyonlarında işletmelerin dikkat etmeleri gereken bir diğer konu da fuar standlarıdır. Bu standlar markanızın reklamını yapacağından, dikkat çekici olmalı. Aynı zamanda markanıza ait materyalleri getirip tanıtım aşamasında kullanabilmek için işlevsel de olmak zorunda. Fuar standı seçiminde titizlikle davranarak, fuar sürecini yüksek verimli bir şekilde geçirmeniz mümkün olabilir.

Ahşap Fuar Standı Hakkında

Günümüzde bu alanda müşterilerine hizmet eden mimarlık şirketleri, birçok farklı yöntem kullanarak istediğiniz tasarımda fuar standlarını değişik yöntemler ile sizlere sunuyor. Bu yöntemlerden ilki ahşap fuar standıdır. Ahşap fuar standları markanızı fuarda en çok ziyaret edilenler sıralamasında en üstlere çıkarmak konusunda size yardımcı olabilir. Zira şık görünümleri ile dikkat çeken ahşap detayları ayrıca işlevsel bir kullanım alanı da sunuyor. Ahşap fuar standları ile hedef kitlenizde güçlü bir imaj yaratabilirsiniz. Ancak ahşap fuar standı imalatı biraz maliyetli bir stand türü olarak karşımıza çıkıyor. Firmalar özel fuar standı imalatı için öncelikle amacına uygun tasarımlar seçmelidir. Fuar standlarında ikinci yöntem olan maxima fuar standı imalatı, diğer yöntemlere göre daha uygun maliyetler sunuyor. Ayrıca daha işlevsel özellikler sunan maksima fuar standı imalatı sırasında standınızı tamamen amacınız doğrultusunda düzenleyebilirsiniz.

Fuar standı seçiminde, seçenekleriniz bunlarla sınırlı değil. Daha kompakt tasarımlar sunan modüler fuar standı imalatı ile standınızı kolay ve hızlı bir şekilde kurarak, sökme işlemini de aynı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapımında, alüminyum ve sunta kullanılan bu standlarda tasarım ise standart oluyor. Stand türleri arasında en ekonomik çözümler sunan modüler fuar standları, fuar için daha düşük bütçeler ayıranlara yardımcı oluyor. Fuar standları yapımında alanında bir numara olan İnka Mimarlık ofislerini arayarak standınızın sahip olmasını istediğiniz boyut ve niteliklere uygun bir ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. İnka mimarlık uzun yıllara dayanan tecrübeli ekibi ile tam da istediğiniz sonucu ortaya çıkarıyor.

Bize ulaşın

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.