Ahşap malzemeler kullanılarak profesyonel tasarımlarla oluşturulan özel fuar standı üretimi hizmetlerimiz sayesinde fuar katılımlarınızda, hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz. İnka Mimarlık olarak ahşap fuar standı, özel fuar standı tasarımı, üretimi ve uygulama hizmetlerimizle rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

ÖZEL FUAR STANDI TASARIMI

Fuar standı tasarımı profesyonel kadromuz ile her ince detayı hesaba katarak tasarladığımız ve severek yaptığımız işimizdir. Kaliteli malzemelerin birleşimi ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Hangi sektörde olursa olsun fuar organizasyonlarında tek akılda kalıcı şey standların tasarımıdır. Bazı firmalar sadeliği tercih ederken, bazı firmalar kafa karıştırıcı fuar standları ile insanları etkilemeye çalışır. Ancak firmalara özgün fuar standı tasarlamak tecrübe, kurumsallık ve yenilikçi anlayış ile gerçekleşebilir. Tasarımların zamanında ve kaliteli bir şekilde montajlanması firmamızın ilkesidir.

Sektörün önde gelen firmalarından olan İnka Mimarlık olarak sizlere fuar katılımlarınızda başarının kapısını aralıyoruz.

ÖZEL STAND UYGULAMASI

ahşap fuar standı uygulamasıÖzel stand uygulamaları firmanızın kimliğini aklınıza gelebilecek her malzemeyi kullanarak açığa çıkartacaktır. Ahşap, metal, cam, tül gibi malzemelerin uyumunu sağlıyoruz ve akılda kalıcı fuar standları oluşturuyoruz. Mesela video oyunları ve teknoloji fuarına katılmak isteyen firmaların yenilikçi fuar standı uygulaması ve fuar alanında dikkat çekici materyallere ihtiyaçları olacaktır. Oyun turnuvaları, çeşitli son teknolojik aletler, oyun konsolları ve bir sürü eğlenceli oyun alanları bu fuarın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Fuar organizasyonlarına gelen oyuncuların görecekleri bunlar peki ya bizler bu fuar için neler yapıyoruz? Bizler için bu fuar led ekranlar, kablolar, hassas zeminler, ışıklandırma, ses sistemleri, kürsüler, masalar ve daha aklınıza gelemeyecek bir sürü ayrıntı demektir.

Özel stand uygulamalarında sektörü şekillendiriyor, inovatif anlayışımız ile her geçen gün memnun müşterilere sahip oluyoruz.

ÖZEL STAND KURULUMU

1100 m2 alana sahip Hadımköy’deki fabrikamızda özel fuar standı, ahşap fuar standı, modüler fuar standı üretimi yapıyoruz. Oluşabilecek hataları daha gerçekleşmeden öngörüyor ve riskleri sıfırlıyoruz. Dünya standartlarında kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Profesyonel mimar ve mühendisler ile çalışıyoruz. Mevcut bilgi birikimimizle yetinmiyor. Personellerimizi Avrupa standartlarında eğitiyoruz. Dünya’daki yeni trendleri takip ediyoruz. Özel fuar standı kurulumu hassasiyet ve özen göstermek gereken bir iştir. Bu nedenle işimizin gereklerini biliyoruz ve sizlerin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Fuar standınızı tasarlarken olduğu gibi kurulumu ve demontajı sırasında sizleri yalnız bırakmıyoruz. Müşterilerimize ekonomik anlamda uygun fiyatlar sunuyor, sizlerin isteklerini gerçekleştiriyoruz.

Özel fuar standı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.