Fuar standları sektöründe lider bir konuma sahip olan İnka Mimarlık sizin için yenilikçi hizmetlerine bir diğerini ekliyor. En çok istenen ve herkes tarafından kullanışlı bulunan fuar standları arasında modüler stand uygulaması son yıllarda özellikle öne çıkıyor. Fuarcılık için kaliteli işçilik ve materyal, kullanışlı ve özgün tasarımlar her zaman önemliydi. Ancak şimdi modüler olma özelliği diğer beklentiler içinde biraz daha ön planda.

Sizin de aklınıza modüler stand denildiğinde alüminyum veya MDF malzemelerle yapılmış, karma ve pratik tasarımlar gelmeli. Bir araya getirilebilen ancak kolayca değişik tasarımlara da dönüşebilen modeller bu grupta yer alıyor. Sökülüp takılma kolaylığı ve birbirine uyumlu değişken küçük tasarımlara sahip olması modüler standların tercih edilmesini olumlu etkiliyor.

Modüler Stand Çeşitleri

Fuar standlarının yeni nesil uygulamaları arasında yerini asla kaybetmeyecek gibi duran modüler tasarımlar hangi seçenekleri sunuyor? Aslında modüler stand çeşitleri ahşap ve metal malzeme kullanılmasına göre, eğer karma olanları da dahil edersek üçe ayrılıyor. Fiyatıyla sizi ve bütçenizi zorlamayacak modüler seçenekler olduğu gibi performansı oldukça yüksek ve dayanıklı seçenekler de grupta yer alır. Diğer yandan yaklaşık bir metrelik modüler parçaların birleşiminden oluşan basit ve standart tasarımlar da işinizi görebilmektedir.

Modüler Stand Uygulamasının Getirileri

Mimarlık firmalarından araştırma yapınca alternatiflerinizi göreceksiniz. Nedense modüler stand uygulaması ihtiyaçlarınıza göre hayli değişken olabilir. Sizin de fuara kaç defa bu tasarımla katılacağınıza ve bütçeniz gibi konulara uygun bir modüler standı bulmanız gerekiyor. Bunları bir profesyonele danışarak alternatifleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Eğer kararınızı modüler stand uygulaması yönünde kullanacaksanız ve çok kullanımlık bir model arıyorsanız en ucuz gruptan büyük performans beklememelisiniz. Bunun yerine orta fiyat grubundan bir model seçerek önleminizi alın. Dayanıklı ve profesyonel bir standla modüler tasarımın keyfini uzunca bir süre yaşamak daha kârlı olacaktır. Sizin için de ihtiyaçlarınıza yanıt veren modüler stand uygulaması büyük kurtarıcı olacaktır. Kullanım yerinizi ve sürenizi iyi planlayarak bütçeniz için de en doğru seçimi bu grupta bulabilirsiniz.

İletişim

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.