Ülke genelinde ve dünya çapında düzenlenen fuarlar arttıkça, fuar katılımcılarının talepleri de ciddi anlamda artıyor. Yalnızca ürün ve reklam görsellerinin sunumunu sağlayan bir standın günümüzde yeterli olmayacağını söylemekte fayda var. Fuarlara katılan müşteriler, ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilecekleri standlara ilgi göstermeyi tercih ediyor. Firmanızı fuarlarda müşterilerinizi memnun edecek biçimde temsil etmek ise modüler stand tasarımı ile mümkün.

Modüler Stand Nedir?

Genellikle maxima ve aluset sistemler üzerine inşa edilen modüler standlar, alanın etkili biçimde kullanımını sağlamak için tasarlanmaktadır. Fonksiyonel bir özelliğe sahip olan modüler stand tasarımı ile sahip olunan alanı verimli bir biçimde kullanmak mümkündür. Bir anlamda, stand alanını firmanız için geçici bir showroom ya da ofise dönüştürmenizi sağlar. Kurulumunda farklı malzemeler kullanılabilen bu stand modeli, firmanıza özel bir tasarım için de uygundur.

Modüler Stand Neden Avantajlıdır?

Modüler stand, sahip olunan alanın mağaza, showroom veya ofis gibi kullanılmasına yardımcı olur. Bir yandan ürün ve hizmetlerinizin satışını ya da teşhirini yaparken, diğer yandan müşterilerinizi ağırlayabilir ve firmanız hakkında bilgi edinmelerini sağlayabilirsiniz. Diğer yandan modüler stand tasarımı özelleştirmeye ve firmanıza özgü modüller eklemeye de olanak sağlamaktadır. Tasarımı firmanızın görsel ögeleriyle uyumlu hâle getirebilir ve marka imajınızı yansıtabilirsiniz.

Modüler Stand Fiyatları

Birçok farklı malzeme ve profil kullanılabilen modüler stand modellerinde belli bir fiyat skalasından bahsetmek zor. Kullanılan malzemelerin, profillerin ve modüllerin seçimi tasarıma göre değişeceği için ancak tasarım belirlendikten sonra fiyattan bahsedilebilir. Dolayısıyla modüler stand fiyatları malzemeler ile birlikte işçilik, görsel tasarım, eklenen modüller, kullanılan alan gibi etkenlere göre değişebilmektedir. Ancak her koşulda, standart fuar standlarından daha maliyetli olacağını söylemekte fayda var.

Modüler Stand Tasarımları İçin Doğru Adres

İnka Mimarlık, firmanızın fuarlarda başarıyla temsil edilmesi için profesyonel bir ekiple modüler stand tasarımı yapıyor. Sektörünüze, şirketinize ve müşteri kitlenize uygun, fonksiyonel ve estetik bir stand tasarımı yaptırmak için İnka Mimarlık Ekibi’ne ulaşmanız yeterli olacaktır. İnka Mimarlık, standlarını kaliteli ve dayanıklı malzemelerden imal etmekte ve markanızı yansıtacak kalitede görsel ögelerle donatmaktadır.

İletişim

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.