Fuar stand tasarımı, hem marka kimliği hem de iş kalitesi açısından önemli bir unsur. Fuarlarda şirketinizi temsil eden standın çalışanlarınıza ve müşterilerinize kolaylık sağlayacak bir yapıda olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun için alanı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayan modüler maxima stand modellerini tercih edebilirsiniz. Maxima standlar, görsel ve fonksiyonel açıdan kaliteli olup, markanızın başarılı bir biçimde temsil edilmesini sağlar.

Maxima Stand Nedir?

Modern bir tasarıma sahip olan maxima fuar standı sunum ve tasarım konusunda sınırsız bir özgürlük alanı tanır. Farklı malzemeler ve profillerden oluşturulan bu standlar, alanın fonksiyonel bir biçimde kullanılmasını sağlar. Ancak maxima standlar için belli bir şablondan, malzemeden söz etmek mümkün değil. Daha çok, stand tasarımında kullanılan bir metot olduğunu söyleyebiliriz. Bu modeller ünümüzde birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

İnka Mimarlık olarak, profesyonel bir ekiple maxima stand kurulumu yapıyoruz. Sektörel ihtiyaçlarınıza ve hedef kitlenize yönelik bir standa sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz, ihtiyaçlarınızı dinleyerek en kısa zamanda bu ihtiyaçlara uygun bir stand tasarımı yapacak ve standın fuar alanında kurulumunu tamamlayacaktır.

Maxima Stand Kurulum Aşamaları Nelerdir?

Tasarım, maxima stand kurulumu için ilk aşamadır. Fuardan belli bir süre önce, standın modüler ve görsel tasarımının yapılması, eklenecek ögelerin belirlenmesi, renk tasarımına ve firma logosunun hangi alanlarda yer alacağına karar verilmesi gerekir. Eğer standda ürün satışı, teşhir gibi işlemler yapılacaksa, bunlar tasarım aşamasında belirtilmeli ve bu faaliyetler için kullanılacak ögeler tasarıma eklenmelidir.

Kullanılan profiller, tasarıma göre belirlenir. Örneğin, ürün satışı yapılacaksa, teşhir ürün ya da model sergilenecekse, bu ürünlerin ağırlığına, boyutlarına göre malzeme seçimi yapılmalıdır. Metal, ahşap, cam, MDF gibi malzeme ve profiller maxima stand kurulumu öncesinde belirlenmelidir.

Firmamız maxima stand kurulumu işlemini fuar alanında yapmaktadır. Tasarım ve kurulum aşamalarında, şirketinizin fuarda sahip olduğu alanı en etkin ve verimli biçimde kullanmanıza yardımcı olacak çözümler üretiyoruz. İnka Mimarlık’a ulaşarak, şirketinizi sektörünüzde temsil etmenizi sağlayacak bir stand sipariş edebilirsiniz.

İletişim

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.