Fuarlar, şirketler için büyük ölçüde önem taşıyan organizasyonlar. Tarım, otomotiv, elektronik, ayakkabı ve giyim, ağır sanayi ürünleri gibi hemen hemen her sektör için düzenlenen fuarlarda, şirketler pazara sunmayı planladığı ya da hali hazırda piyasada satışta bulunan ürünlerinin tanıtımını yaparak ürünlerinin bilinirliğini artırıyor. Bu yüzden bu fuarlara katılmak, işletmeler için bir avantaj haline geliyor. Düzenlenen fuar organizasyonlarına katılmayı planlayan firmaların dikkat etmeleri gereken bir husus bulunuyor. Bu husus ise fuarda tanıtımı yapılacak olan ürün için uygun maxima fuar standı oluyor. Fuarlar aracılığıyla tanınırlığını artırmak isteyen firmaların büyük ölçüde önem vermesi gereken bir konu olan stant seçimi, profesyonel bir bakış açısı ile olmalı. Katıldığınız fuarların markanız için verimli geçebilmesi ve katılış amacınızı gerçekleştirebilmeniz için mutlaka stand konusunda titiz davranmalısınız.

Maxima Stand

Ürünlerinizi sergileyeceğiniz standlar için en şık tasarımlardan biri olan ahşap fuar standı görünümü ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu tür standların karşı taraf üzerinde oluşturduğu güçlü ve detaycı izlenim ile ürünleriniz fuarda dikkat çekebilir. Ancak bu tür standlar diğer standlara oranla daha zahmetli bir kurulum ve söküm aşamasına sahip olabilir. Ahşap standlar iki seçenek halinde sunuluyor. Bunlardan birincisi, sunta lam ile yapılan standlar, ikinci seçenek ise sunta lam ve boya ile yapılan standlar oluyor. Ahşap malzemeden yapılan bu standları daha da özel bir hale getirmek amacıyla uygulanan maxima fuar standı uygulaması ile hem firmanızın insanların hafızasında kalıcı bir yer edinmesini sağlayabilir, hem de fuarda bulunan diğer şirketler ile aranızda bir ayrıcalık oluşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca maksima fuar standı uygulaması bunların yanında görsel olarak bir çekim alanı oluşturarak daha çok dikkat çekmenizi sağlayabilir. Diğer stand türlerine göre biraz daha uygun maliyetli olması da iyi bir avantaj oluyor.

Fuar standı seçimi konusunda maxima stand istediğiniz ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Bu tür standlar alüminyum malzemeden üretildiği için kurulum ve söküm işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir, fuar alanına getirebilir ve daha düşük maliyetler ile modern bir görünüm ile standınızı oluşturabilirsiniz.

Bize ulaşın

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.