Gün geçtikçe dünyamız birçok alanda gelişim ve değişim gösteriyor. Bu teknolojik değişikliklere yetişmek ise gittikçe zorlaşıyor. Bugün e-ticaret sitelerini kullanarak her türlü ihtiyaçlarımızı satın alabiliyoruz. Ancak alıcı ve satıcının fiziki buluşmasıyla yapılan alışverişin verdiği güveni hiçbir şey sağlayamıyor. İşte fuar organizasyonları da alıcı ve satıcılara bu ortamı sağlıyor. Organizasyonlarda dikkat çekici bir fuar standı tercih etmek tanıtım için en önemli yöntemdir. Maksima fuar standları ise tasarımları itibariyle firmaların kurumsal kimliğini öne çıkartır. Maksima fuar standı imalatı gerçekleştiren İnka Mimarlık geniş referans portföyü ile müşterilerine bir çok alternatif sunuyor. Bu sayede tercih edilme sebebi oluştururlar.

Gerek müşteri potansiyelini arttırmak, gerekse firmanın var olan prestijini doğrulamak için fuar standının türü oldukça önemlidir.

Maksima fuar standları, modüler fuar standlarının bir türü olup yapımında suntalam, mdflam ve alüminyum profillere ek olarak cam, tül, pleksi, ahşap kullanılır. Bu malzemeler ile daha şık, göze hitap eden bir fuar standına sahip olunabilir. Bu malzemeler her ne kadar maliyeti arttırsada, kaliteyi elde edebilmek için tercih edilmesi gereken fuar standı maksima fuar standıdır.

 

Maksima Fuar Standlarının Avantajları

Belirttiğimiz gibi maksima fuar standlarında ahşap ve modüler fuar standlarının yapımında kullanılan standart malzemelere ek olarak cam tül pleksi kullanılır. Bu özellikleriyle fuar standınız daha dikkat dikkat çekici, fark edilebilir ve ayrıcalıklı görülecektir. Bu bakış açısıyla fuar standınızın gösterişli olması müşteri potansiyelini arttırdığı gibi firmanızın prestijlini de yükseltecektir. Maksima fuar standları akılda kalıcılığı sayesinde, fuar organizasyonları gibi açık pazarlarda, rakip firmalara nazaran daha fazla talep görmenizi sağlar.

Tekrar kullanım için uygun bir yapıya sahiptirler. Profesyonel bir şekilde montaj ve demontaj yapılması gerekmektedir. Bu sayede uygun depolama koşullarında saklandıklarında farklı organizasyonlarda kullanılması mümkün olur.

Satışını yapmayı planladığınız ürünlerin sergilenmesi açısından da bir çok üstünlükleri mevcuttur; modüler yapının 5 metreye varan yüksekliği ürünlerin gösteriş kalitesine katkı sağlarken maksima yapıdaki renkli tüllerle veya cam dekorasyonu ile daha ihtişamlı bir fuar standına sahip olursunuz. İlk izlenimin etkisi azımsanacaklar nitelikte büyüktür.

 

Maksima fuar standı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.