Kreatif stand firması; inka mimarlık; bir ürünün tanıtılması, bir ürün hakkında bilgi verilmesi ve pazarlanması göz önünde bulundurularak fuarlarda, marketlerde, alışveriş merkezlerinde ve benzeri yerlerde kullanılan pazarlama ve tanıtım için önemli bir unsurdur. Standlar kullanım alanı, kullanım sebeplerine göre boy standı, masaüstü standları, promotör standları, açık hava ve alışveriş standları, fuar standları olmak üzere değişik tiplerde olabilmektedirler. Öncü stand firmadı İnka Mimarlık ile bütün standlarınız büyük bir ilgi ve özenle hazırlanır.

kreatif stand firması: inka mimarlık

 

Stand Firmaları

Stand firması denilince ilk akla gelen isimlerin başında gelen İnka Mimarlık, alanında uzman kişilerce birçok kaliteli işlere imza atmış bulunmaktadır. Stand firması İnka Mimarlık, tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile birlikte sizin ve firmanız için oldukça büyük önem taşıyan standlarınız için, oldukça titiz ve özenli çalışmaktadır. Tasarımı ile öne çıkan standınız, birçok kişiye hitap edecek şekilde hazırlanır ve kullandığınız alanda tasarımı ile fark yaratarak en üstlere taşır. İnka Mimarlık stand firması, gerek tasarımı gerekse renk uyumu ile birlikte ürünlerinizle bir bütünlük içindedir. Estetik görünüm kazandırarak, dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

 

Stand Tasarım İşlemi Süreci

Sektöründe öncü stand firması İnka Mimarlık, beklentilerinizi karşılayabilmek adına sizinle bir iletişim halindedir ve fikirler değerlendirerek bir tasarım oluşturulmaya başlanır. Tüm bu aşamalarda maliyet ve tasarım kararlaştırılır. Karar kılınan tasarımı uzman mimarlar ile birlikte tasarlayıp taslak halinde üç boyutlu görünüm elde edebilmek için çalışmalara devam ettirilir daha sonra üç boyutlu olarak onayınıza sunulur. Böylece üretim aşamasından önce nasıl görüneceğini bildiğiniz için sizin de içiniz rahat olur ayrıca böylelikle değişimler yapılması konusunda söz hakkı sahibi olmuş olursunuz. Üretim aşaması 1100 metrekarelik alana kurulu olan fabrikada uzman kadro ile birlikte gerçekleştirilir. Montaj işlemi gerçekleştikten sonra fuarınızın bitiminde demontaj işlemi de sağlanmaktadır. Sektöründe öncü stand firması olarak yurt içinde ve yurt dışında kurulan fuarlarda müşterilerimizin her zaman en üst seviyede verimlilik alabileceği stand tasarımları oluşturulur. Stand firması denilince akla gelen ilk isim İnka Mimarlık ile, işinizi şansa bırakmayın.

İletişim

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.