Fuar standı kiralama işi üretici ve tüketicilerin buluştuğu organizasyon işlerinin vazgeçilmezidir. Fuar standları oldukça geniş ve etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Firmaların ürünlerini müşterilere sunarak, hedef kitleyi genişletmek için fuarlara ihtiyaç duyulur. Genellikle büyük firmalar fuarlar da standları kullanarak ürünlerini tanıtırlar. Stand firmalarının kurulum işlemi stand firması tarafından yapılır. Oldukça kısa sürede kurulum ve söküm işlemi yapılır.

Kurulumu yapılan standların dizaynı da müşterinin talebine göre yapılır. Taleplere göre boyları değişen standlar küçük ve büyük boy, masaüstü standı, Açıkhava standı gibi farklı çeşitlere de ayrılır. Standların maliyeti oldukça düşüktür. Bu nedenle birçok fuar ve organizasyonlarda da tercih edilir.

Firmaların ürünlerini tanıtmak için kullandıkları standlar müşterilerin dikkatini çekecek şekilde dizayn edilmelidir. Bu nedenle alanında uzman ve tecrübeli firmalar sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Fuar standı için birçok farklı malzemeden üretimi yapılmaktadır. Firma olarak yıllardır stand üretimini ve kurulumunu yapmaktayız. Uzman personel ekibimizle birlikte müşterinin talep ettiği her ürünü rahatlıkla yapmaktayız. Fuar ve organizasyonlar da özel olarak kurulumu yapılan standların üretiminde her türlü malzemeyi kullanmaktayız.

Stand Ücretleri

Fuar stand kiralama maliyetleri standın dizaynına göre değişiklik gösterir. Standın yapımında hangi malzemelerin kullanıldığı, kaç adet raf kullanıldığı ve ışıklandırma için ne tür malzemeler kullanıldığına bakılır. Fuar standı yapımında en önemli şey kullanılan malzemedir. Ahşap veya metal kullanımı önemlidir. Genellikle ahşap kullanımı daha uyguna gelir. Ancak malzemelerin kendi içinde kaliteli ve kalitesiz olanı da vardır. Bu nedenle fuar standı siparişleriniz de mutlaka hangi malzemeden yapılacağının da bilgisini verin.

Fuar stand kiralama çok pahalı olan ürünler değildir. Bu nedenle birçok firma kiralamasını yapmaktadır. Sizin yaptırmak istediğiniz standın hangi ölçüler de olması gerektiğini bize söylemeniz yeterli olacaktır. Fuar standları istenilen ölçüler de tasarımı yapılan ürünlerdir. Bizlere hangi ölçüler de ve renkler de istediğinizi belirtirseniz kısa süre de üretime alır. Bu standların yapımı biraz zaman alabiliyor. Mutlaka programdan en az 3 ay öncesinden bize sipariş vermeniz gerekir.

İletişim

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.