Ticari faaliyetlerin olmazsa olmazını ifade eden fuar organizasyonlarına katılım göstererek yeni müşteriler ve pazarlar kazanma imkanları söz konusudur. Organizasyonlara katılacak kurum ve kuruluşların sahip olması gerekenlerden birisi de, teşhir standıdır. Şirketin sahip olduğu ürünlerini en iyi şekilde teşhir edebilmesini sağlayacak tasarıma sahip olması gereken standın işlevsel olması gerekiyor. Bu açıdan İnka Mimarlık tarafından şirketin ürünlerine veya ihtiyaçlarına göre planlanan fuar ve teşhir standı tasarımı yapılıyor. Bu tasarımda, fuar organizasyonuna katılacak firmanın markası, ürünleri ve mesajlarının ön planda olmasına dikkat ediliyor.

Kurumsallığınızı yansıtan stant tasarımı

Her ne kadar fuar organizasyonu içerisinde ürün veya hizmetlerin teşhir veya tanıtımı oldukça önemliyse de, bunun mümkün olmasını sağlayacak standın mutlaka güven vermesi gerekiyor. Sıradan bir stant üretimiyle müşterilerin karşısına çıkmak kurumsal olmadığınız algısını yaratacağı için negatif bir algıya sebep olabilir. Dolayısıyla, stant tasarımı yapılırken kurumsal bir form düşünülmelidir. Kaliteli bir stant sayesinde her markanız hem de kurumsal kimliğiniz daha iyi algılanabilir. Bu da, kurumsal yapınızın daha fark edilebilir olmasını sağlar.

Fuar ve Teşhir StandıProfesyonel bir marka olmadığınız algılarına sebep olacak stantlarla fuar organizasyonlarında boy göstermek marka algısını da olumsuz önde etkiler. İnka Mimarlık, marka ve kurumların hayal ettiği stant tasarımını gerçekleştiriyor ve başarılı bir fuar sürecinin söz konusu olmasını sağlıyor. Fuar ve teşhir standı çalışmaları öncesinde şirket ile yapılan toplantılar da hedefler, ihtiyaçlar ve beklentiler not ediliyor. Daha sonra ise, profesyonel bir standın hazırlanmasına yönelik çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bir fuar ortamında gereksinim duyulan tüm bölmelere sahip şekilde tasarlanan ve marka kimliğinin ön planda olduğu stantlar ile başarılı fuar organizasyonunun geçirilmesi hedefleniyor.

Teşhir standı için ürünlerin boyutları ve diğer tüm özellikleri dikkate alınarak bir tasarım gerçekleştiriliyor. Hedefin ürünün fuara gelenler tarafından fark edilmesi ve kolay bir şekilde incelenmesini sağlamaya yöneliktir. Bu yönde sade ve işlevsel bir fuar ve ürün  teşhir standı tasarımı gerçekleştiriliyor. Fuar organizasyonlarınızın başarısı için kaliteli standa İnka Mimarlık ile sahip olun!