Fuar Standı Uygulamaları Kimler İçindir?

Türkiye ve dünya genelinde farklı sektörlerin unsurlarını bir araya getiren bir çok fuar organizasyonu gerçekleştirilmektedir. Bu organizasyonların amacı ise Belli hizmet veya üretim endüstrilerinin üreticilerini, tüketicilerini, olası partner ve çözüm ortaklarını buluşturabilmektir. Bu fırsat gerek büyük çaptaki işletmeler, gerek küçük ve orta büyüklükteki işletmeler gerek ise kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için çok elverişlidir. Bu organizasyonlarda hedef kitlenin ilgisini cezbedebilmek çok önemli olduğundan katılımcıların fuar standı tasarımları ve uygulamaları göz alıcı olmak durumundadır. İnka Mimarlık olarak bu alandaki bilgi birikimimizi ve tecrübemizi çözüm ortağı olduğumuz kurum ve kuruluşlara yansıtmayı kendimize vazife addediyoruz.

Standınızın Tasarımı Nasıl Olmalı?

Fuar standı tasarımı doğru analiz ve planlamayla belirlenebilir. Bütçenin de stand tasarımının üzerinde etkisi bulunmaktadır. Genel olarak 3 tip fuar standı bulunmaktadır. Bunları ahşap fuar standı, maxima fuar standı ve modüler fuar standı olarak sıralayabiliriz.

Ahşap Fuar Standı

Ahşap kullanım kolaylığı ve çeşitliliği sayesinde çok geniş tasarım seçenekleri sunmaktadır. Stand tasarımları içinde en gösterişlileri ve etkili olanlar ahşap standlardır. Platform, raf, askı gibi aksesuarların tümüyle uyumlu bir şekilde kombine edilebilen bu stand türünde çok etkili ve geri dönüş oranı  yüksek uygulamalar gerçekleştirilebilmektedir.

Ahşap Stand Tasarımı

ahşap fuar standı tasarımıMüşteri talep, istek ve ihtiyaçlarını belirleme aşamasında İnka Mimarlığın profesyonel mimar kadrosu ile sunumu yapılan ürünü ön plana çıkaran, etkili ahşap stand tasarımları gerçekleştirmekteyiz. Ahşap stand  tasarımlarımızı ahşap stand tasarımı sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Ahşap Stand Uygulaması

ahşap fuar standı uygulamasıTüm endüstriyel ürünlerde olduğu gibi stant kurulumu da profesyonellik gerektirir. Fuar organizasyonlarında zaman çok büyük önem taşımaktadır. Alanlarında uzman, tecrübeli ve dinamik İnka Mimarlık kurulum ekibi standın üretim, montaj ve söküm aşamalarında büyük bir ustalıkla zamanında ve doğru uygulamayı gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize de stresin yoğun olduğu bu organizasyonlarda hedef kitlelerine odaklanmak kalmaktadır. Ahşap standı uygulamalarımızdan örnekleri ahşap stand uygulaması sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Maxima Fuar Standı

Tasarım ve maliyet açısından ahşap standlar ile modüler standlar arasında bir seçenek olarak göze çarpan maxima standların tasarım ve uygulama aşamasında bir çok materyal kullanılır.

Maxima Stand Tasarımı

maxima fuar standı tasarımıSunumu yapılan ürün veya hizmetin hedef kitleye doğru ve etkin bir şekilde sunumu çok önemlidir. Bunu maxima standın tasarımına yansıtabilmek ise tecrübe gerektirir. İnka Mimarlık tasarım ekibi tamamladığı bir çok proje ile çözüm ortağı olduğu müşterilerine katma değer sağlamaya devam etmektedir. Profesyonel mimarlarımızın hayata geçirdiği maxima stand tasarımlarını maxima stand tasarımı inceleyebilirsiniz.

Maxima Stand Uygulaması

maxima fuar standı uygulamasıTüm endüstriyel üretim süreçlerinde olduğu gibi malzeme bilgisi maxima stand üretimi ve uygulaması konusunda da etkilidir. Bu stant türünün üretimi, kurulumu ve demontajı büyük hassasiyet be bilgi birikimi gerektirir. İnka Mimarlık olarak sürekli eğitim ve sürekli gelişim mottosuyla üretim organizasyonumuzun her birimine ve her bireyine bu şekilde yaklaşıyoruz. Sorunsuz stand üretimi, zamanında montaj ve söküm yapabilmemizin ardındaki sırrımız budur. İnka Mimarlığın gerçekleştirdiği maxima stand uygulaması çalışmalarını incelemek için maxima stand uygulaması sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Modüler Fuar Standı

Modüler standlar en ekonomik stand türleridir ve oktanorm fuar standı olarak ta bilinirler. Tasarım ve uygulama aşamasında gayet pratiktirler.

Modüler Stand Tasarımı

modüler fuar standı tasarımıBu stand türünde kullanılan materyaller belirli olduğundan dolayı tasarım aşaması da çok uzun sürmemektedir. Onaylanan 3 boyutlu tasarımın üretimi de hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. Modüler stand tasarımı sayfamızdan yaptığımız çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Modüler Stand Uygulaması

modüler fuar standı uygulamasıModüler standların üretiminde genellikle alüminyum profiller ve suntalam malzeme kullanılır. Hafif ve pratik olan bu standlarda kullanılan görseller ve sunum aksesuarları hedef kitleyle olan iletişimi zenginleştirmektedir. Modüler stand çalışmalarımızı incelemek için modüler stand uygulaması sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.