Fuar standı seçimi size büyük avantaj sağlayabilecek önem verilmesi gereken unsurlardan bir tanesidir. Fuar alanında herkesten farkızının olmasını istiyorsanız izlemeniz gereken birkaç yol olacaktır. İnka Mimarlık olarak sizin için bunları biz düşünüyoruz ve sizi fuarlarda bir adım öne çıkaracak fuar standı hazırlıyoruz. Fuar standı hakkında öncelikle sizinle karşılıklı olarak beklentilerinizi, hedeflerinizi ve eklemek istediğiniz özelliklerden bahsederek bir taslak oluşturmak için çalışmalar yürütülmektedir. Her aşamaya sizi de dahil edip, fikirlerinizi alarak bunun sonunda sizin de içinize sinen bir fuar standı ortaya çıkarmış oluyoruz. Ayrıca üretim aşamasına geçmeden önce taslağı üç boyutlandırarak, sizin onayınıza sunuyoruz ve üretime geçmeden önce fuar standı tasarımınızın nasıl göründüğünü görerek karar vermenizi kolaylaştırmış olarak size büyük bir avantaj sağlıyoruz. Onay aşamasından sonra üretim aşamasına geçen standını, en kısa sürede sizlerle buluşmaktadır.fuar standı nasıl yapılır ?

 

İnka Mimarlık olarak işlerimizi en temiz, en titiz ve size layık olacak şekilde yapmaya her zaman özen göstermekteyiz. Fuar standı tasarımınız, uzman mimarlarımızın ellerinden çıkarak, fuarda yerini alır ve tüm gözler sizin ürünlerinizin üzerinde olur. Ayrıca renk uyumları ile daha şık bir görünüm sağlanarak daha fazla ilgi odağı haline gelir.

Fuar Standının Önemi Nedir?

Fuar standı, ürünlerinizin tanıtımının yanısıra, ürünlerinizi pazarlamanız için de çok etkili bir yöntemdir. Bunun için onca firmanın içinde parlamanız ve öne çıkmanız gerekmektedir. İnka Mimarlık bu noktada devreye girerek, ihtiyacınıza en uygun ve hayalinizdekine en yakın fuar standı tasarımı ile sizi fuarın yıldızı yapar. Fuar standı, her alana uygun olarak projelendirilip üretilir. Böylelikle firmanızı temsil ederken en iyi şekilde temsil etmiş olursunuz. Fuarda ve fuardan sonra da konuşulmaya devam edip, şirketinizin kariyerini bir basamak daha ilerletmiş olursunuz.

 

Fuar Standı Tasarımı Seçimi

Fuar standı tasarımı konusunda öncelikle ürünlerinizi de göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Seçime etki edecek bir diğer önemli unsur ise tasarımınızın firmanızı iyi bir şekilde yansıtmadır. İnka Mimarlık ile aklınızdaki tasarım, fuarlardaki yerini almak için bizlere ulaşımınızı beklemekte.

İletişim

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.