Yılın belirli dönemlerinde ya tek bir konsept ya da birden çok konsepte yelpaze açabilen fuar stantları sayesinde hem işveren ve iş arayanlar hem de firmalar ve potansiyel müşteri grupları bir araya gelebiliyor. Önemi giderek artan fuar standı aracılığıyla birbirinden değişik ürün ve hizmetlere ulaşabilmek artık sanıldığından çok daha kolay. İster yurt içi ister yurt dışı bazlı oluşturulan farklı konseptlerdeki fuar stantı ile firmanızın adını bir adım öne taşıyabileceğiniz gibi hayal dahi edemeyeceğiniz iş ortaklıklarına imza atabilirsiniz.

Bu konunun öncüsü olarak fuar standı kiralama veya üretimi yapan pek çok firma aracılığı ile şirketinizin diğer şirketlerin bir tık önüne geçmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle de ismini yurt dışına dahi duyurabilen İnka Mimarlık aracılığı ile bir adım öne geçmek oldukça kolay. Genel olarak fuar standı kiralama veya tasarımlardan bahsedecek olursak; sizin isteğiniz veya faaliyetini yürüttüğünüz alan için işinde oldukça profesyonel bir ekip farklı fikirlerin havada uçuştuğu bir beyin fırtınası ile en iyi fuar standı tasarımı için kolları sıvıyor. Ortaya çıkan pek çok yaratıcı fikir arasından, müşterilerinin isteklerine en iyi cevabı verebilecek stand üretimi başlatılmadan 3 boyutlu sunumlar yapılıyor. Ortaya çıkan bu 3 boyutlu fuar standı müşterilerin onayı veya revizesi ile üretim aşamasına kadar sürekli etkileşim içerisinde ilerliyor.

Fuar Standı Kiralama Hakkında

Bu aşamada fuar standı yapan firmalar standart konseptleri veya ücretleri tercih ederken, İnka Mimarlık aracılığı ile önünüze birden fazla seçenek çıkacak. Özellikle 3 tip fuar standı ile ilerlemeyi tercih eden başarılı firmanın; Ahşap, maxima ve modüler stantları ile farklılık yaratmak oldukça kolay. Tüm bunların üzerine fuar standı fiyatları hakkında konuşmak gerekirse; müşterilerinin istek ve beklentileri üzerine şekillendirilen her özel stand çeşidi yine aynı prensip üzerinden farklı fiyat politikalarına tabi tutulur. Hem büyük hem orta hem de küçük ölçekli işletmeler tarafından gönül rahatlığı ile seçilebilecek İnka Mimarlık’ın faaliyet alanı sadece standın tasarım ve üretimi değil; aynı zamanda tasarım ve üretimdeki profesyonel ekiple aynı performansa sahip montaj ve demontaj ekibi sayesinde kurulum ve söküm işlemlerinde de değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek amaçlanıyor.

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.