Bir firma, sahip olduğu markayı geniş kitlelere ulaştırmak için prestiji yüksek fuarları tercih edebilir. Bu tarz fuarlar katılımcı oranı yüksek olduğundan iyi sonuçlar ortaya çıkarabilir. Günümüzde fuarların niteliklerinin ve sayılarının artışına paralel olarak fuar standları da çeşitlilik gösterme eğiliminde. Her türlü ihtiyaca göre düzenlenen bu standlarda markanıza dair konuları istediğiniz biçimde yansıtmanız mümkün hale geliyor. Bu nedenle fuar standı fiyatları isteklerinize göre şekillenebiliyor. Dilediğiniz biçim ve renkte fuar standı satın alabileceğiniz gibi, fuar standı kiralama imkanı sunan firmalar da piyasada mevcut bulunuyor. Fuar standı kiralama yöntemi, satın alma işlemlerine göre maliyet konusunda daha fazla avantaj sağlayabilir.

Stand üretimi

Fuar standı kiralamak ya sa satın almak için birçok seçeneğe sahipsiniz. Şık görünümü ile fuar alanında bir çekim alanı oluşturmak için kullanabileceğiniz ahşap fuar standları, eğer fuar için kısıtlı bir bütçeniz varsa sunta lam ve alüminyum kullanılarak üretilen, dizayn açısından çok daha fazla seçenek sunan ve montaj ve söküm işlemleri diğer türlere göre daha kolay olan modüler fuar standları, yine çok çeşitli tasarımlar sunan ve uygun maliyetli fuar standları türlerinden olan maksima fuar standı türlerini tercih edebilirsiniz. Nasıl bir stand düzeni istediğinizi, fuar standı yapan firmalar aracılığıyla şekillendirebilirsiniz. Fuar standlarında dikkat etmeniz gereken ilk konu fuar standı tasarımı olmalıdır. Standınıza gelen ziyaretçiler ile görüşme alanlarının bulunduğu, ürünlerinizin karmaşadan uzak ve anlaşılır bir şekilde yerleştirildiği bir stand sizin için bir avantaj. Sahip olduğunuz markayı en iyi şekilde tanıtmak için stand görevlilerinin eğitimleri de ayrıca dikkat edilmesi gereken bir husus.

Fuar standlarında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise stand üretimi yapan firmanın tecrübesi yani daha önce yaptığı işler. İnka Mimarlık, bu alanda yaptığı işler, uzman kadrosu ve yenilikçi fikirleri ile bu organizasyonu en faydalı bir şekilde geçirebilmenize katkı sağlayacak kuşkusuz. Her türlü sorularınız ve maliyetler hakkında bilgi almak için İnka Mimarlık Ofisleri’ne giderek bilgi sahibi olabilir ayrıca firmaya ait çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Tüm sorularınız için

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.