Farklı amaçlara hizmet eden fuarların olmazsa olmazlarından kabul edilen fuar standları ile firmanızın adını bir adım ödeye taşımak ve bilinirliğini artırmak mümkün. Özellikle de rekabetin fazla olduğu sektörlerde yapılan ürün veya hizmet satışının rakipler üzerindeki payını azaltmak için ister yurt içi ister yurt dışı fuarlarına katılım sağlıyorsanız; birbirinden kaliteli, göze çarpan ve sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanan özel fuar standı üretimi hakkında fazlasıyla önemli detaylara bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Stand Üretimi

Büyük, orta, küçük ölçekli ve kâr amacı gütmeyen şahıs veya firmalara yönelik hazırlanan özel fuar standı imalatı ile öne çıkmayı başaran İnka Mimarlık sayesinde beklentilerinizin çok üstünde bir fuar performansı sergileyebilirsiniz. Genel olarak 3 farklı tip fuar standı üreten bu firmanın amacı, müşterisi olan her şirket veya şahsın isteklerini kalite ile bütünleştirmek. Ahşap fuar standı üretimi konusunda başrolde ahşap malzemesi yer alıyor. Genellikle şıklığı ile öne çıkmayı amaçlayan firmaların tercih ettiği bu ahşap fuar standı imalatı ile fuara katılan binlerce kişi üzerinde farklı etki bırakmak çok kolay. Biraz daha bütçe dostu ve standartlara yakın fuar standı isteyenlere modüler fuar standı üretimi önerilebilir. Genellikle alüminyum, bazen de ahşap malzeme kullanılan bu modüler fuar standı imalatı raf, askı ve dijital baskılar ile özelleştirilir. Amaç müşterilere hem kolay hem de şık bir şekilde ürün veya hizmet tanıtımı olan bu stand türünü daha özel hale getiren maksima fuar standı imalatı takip ediyor. Diğerlerine oranla daha çok detay içeren bu maksima fuar standı üretimi; diğer bir adıyla maxima fuar standı üretimi için tamamen şirketiniz veya ofisinizin küçük bir versiyonudur demek yanlış olmaz. Fuara kalıtım gösteren kişi veya firmaları kendi ofisinizde ağırlıyormuşsunuz hissi uyandıran maxima fuar standı imalatı yine müşterilerin talepleri doğrultusunda dizayn edilir.

Birbirinden farklı ve özel hazırlanan bu fuar standları, kullanılan malzeme ve çeşide göre fiyatlandırılır. Ancak şüpheniz olmasın ki hangi çeşit seçilirse seçilsin uygulanan aşamalar standart ilerler. Başarılı mimar ekip ile 3 boyutlu tasarım, müşteri görüşü sonrasında üretim, fuar yerine güvenli montaj ve sonrasında sorunsuz demontaj.

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.