Fuar organizasyonları, firmaların mevcut müşterileri ile temas kurmaları, potansiyel müşteri kazanmaları için önemli temas alanlarıdır. Organizasyon alanın doğru lokasyonunda size özel hazırlanmış bir fuar standı, firmanızın veya ürününüzün ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Bu noktada fuar standınızın uygun fiyatlı olması için İnka Mimarlık olarak devreye giriyoruz. Firmanızın veya ürününüzün en doğru tanıtımını yapmak için kaliteli fuar standını sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz. Dilerseniz, fiyatıyla uygun, kalitesiyle göz alıcı ve dikkat çekici fuar standı tasarımlarımızı referanslar sekmesinden inceleyebilirsiniz. Yada iletişim sayfasından bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Fuarlar firmanız bünyesindeki satışa hazır ürünlerinizin tanıtımı, sunumu, satışının hızlanması, imajının ve kalitesinin doğrulanması açısından oldukça önemli buluşma noktalarıdır. Bu bağlamda ihtiyacınız olan fuar standının seçimi oldukça önem arz eder. Firmanızın fuar için ayırdığı bütçe de göz önünde bulundurularak sizin için en uygun ve ucuz fiyatlı fuar standını birlikte tasarlayabiliriz.

 

Fuar Standı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

 

İhtiyacınız olan fuar standı türüne,

Ahşap fuar standlarının yapımında suntalam ve mdflam kullanılır. Bu özelliğiyle oldukça sade bir görüntüye sahiptirler. Fakat daha şık görünmesi gerekiyorsa boya kullanılabilir. Sunta üzerine boya yapılması fiyat artışına sebep olsada istenilen kalitede fuar standına sahip olmanızı sağlar.

Modüler fuar standı, ahşap fuar standı malzemelerine ek olarak alüminyum şeritler kullanılır. Böylece montaj ve demontaj kolaylaşır. Bu fuar standları tekrar tekrar kullanılması açısından çok mantıklı bir yatırımdır.

Maksima fuar standlarında ise diğer türlere ek, cam, tül, pleksi vb. gibi aklınıza gelebilecek her türlü ilgi çekici ürün kullanılır. Her ne kadar bu fuar standları fiyat olarak diğerlerine göre daha maliyetli olsada en çok tercih edilen fuar standıdır. Zira maksima fuar standının kompleks yapısı kullanımda kolaylık sağladığı gibi, akılda kalıcı ve göz alıcı bir fuar standına sahip olmanızı sağlar.

 

Fuar standınızda kullanılacak olan ışıklandırma sistemi,

Tasarımı güzelleştirmek, ilgi çekiciliği arttırmak için aklınıza gelebilecek her türlü ışıklandırma tesisatı alanında uzman personellerimizce montajlanmaktadır. Bu konuda insan sağlığının önemi sebebiyle Avrupa standartlarında onaylı kaliteli malzeme kullanılmaktadır.   

 

İhtiyaca göre elektrik veya su tesisatı,

Fuar standınızda tanıtacağınız ürününüzün çalışması için elektrik veya su tesisatı ihtiyacı olması halinde bu sistemlerin montajı veya demontajı fiyatlandırmaya dahil olacaktır.

Reklam panoları ve afişleri,

Tercih ettiğiniz fuar standı zemin sistemi,

Zemin sistemi tanıtacağınız ürünün özelliğine göre seçilecektir. Dilerseniz karolaj, podyum, parke veya halı kullanılması fuar standınızda farklı fiyatlar oluşturacaktır.

 

Fuar standınızda tercih yapmadan önce mutlaka İnka Mimarlık olarak bizimle iletişim kurmanızı öneririz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.