Firmaların pazar girişimlerine farklı bir pencere açabilen fuarlar sayesinde hem yurt içi hem de yurt dışı odaklı olanaklara ulaşmak artık çok kolay. Özellikle de yılın hemen hemen her dönemi değişik faaliyet alanları için organize edilen bu fuarlar sayesinde adınızı bir adım öne taşıma fırsatından faydalanmak istiyorsanız İnka Mimarlık bünyesindeki hizmetlere bir göz atabilirsiniz. Sektörün içinde bulunduğu yoğun rekabet koşullarına göre farklılaşmayı çok basit birkaç işlemle ayağınıza getirmeyi başaran ve işinin öncüsü konuma gelen İnka Mimarlık fuar standı üretimi ile adını dünyaya kanıtlayabilen nadir firmalardan biri. Büyük ölçekli işletmelerden tutun da orta ve küçük ölçekli işletmelere hatta ve hatta kâr amacı gütmeyen firmalara kadar uzanan geniş müşteri portföyü ile yıllardır kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan İnka Mimarlık son yılların en gözde stand tasarımları ile adından söz ettiriyor. Sektörde en iyiyi olmayı amaçlayan firmanın etkileyici tasarıma sahip özel fuar standı ile faaliyetini sürdürdüğünüz işi doğru yoldan müşterilerinize veya potansiyel müşteri grubunuza aktarmak isterseniz sizler de 3 boyutlu tasarımlar hazırlatabilirsiniz. Tasarımın ardından en iyi seçeneğin üretimi ve sorunsuz montaj ile demontajı sayesinde kısa sürede firmanızın sektördeki bilinirliğini artırabilirsiniz.

3 farklı tip hizmet arasından ilk göze çarpan üretim, şıklığı ile adından bahsettiren ahşap fuar standı. İnka Mimarlık burada, adını dünya çapında duyurmuş pek çok müşterisine ahşap stand ile hizmet verirken onların istek ve beklentilerini her daim önde tutuyor. Askı, raf ve platform gibi desteklerde şekillendirilen bu stand çeşidini takip eden maxima fuar standı ağırlıklı olarak alüminyum ve ahşap malzemelerden oluşuyor ve modüler fuar standı kategorisinde yer alıyor. Kısaca seçebileceğiniz maksima fuar standı sizin ofisinizin bir canlı vitrinini oluşturmaktır diyebiliriz. Yine modüler fuar standı kapsamında ele alınan octanorm fuar standı ise daha çok görsel sergilemek isteyen firmalara yönelik üretiliyor. Raflar ile desteklenen bu octanorm stand ile dijital olan baskıları fuar gezginlerine gösterebilirsiniz. İster ürün isterseniz de hizmet faaliyetleriniz için fuara katılanlara vermek istediğiniz mesajı bir çırpıda aktarabilen modüler stand aracılığı ile kısa sürede pozitif dönüşler almanız işten bile değil.

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.