Suntalam, MDF gibi malzemelerden imal edilen ahşap fuar standı modelleri, fonksiyonellik ve kurulum kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih ediliyor. Uzun süre kullanılabilen, dayanıklı ve kaliteli bir fuar standı edinmek için İnka Mimarlık tarafından verilen ahşap fuar standı uygulama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ahşap Fuar Standı Neden Avantajlıdır?

Öncelikle ahşaptan imal edilen standların daha kolay taşınabildiğini belirtmekte fayda var. Ayrıca, eklem yerleri sayesinde bu standların montajı çok daha kolay bir biçimde yapılabiliyor. Parça hâlinde üretilen bu standlar, herhangi bir nakliye aracıyla taşınabildikleri için fuar alanında ahşap fuar standı uygulama yapmak oldukça kolay. Yine aynı özelliklerinden dolayı, farklı tasarımları ahşap modellerde uygulamak mümkün.

Ahşap modellerin üretimi de diğer modellere göre kısa sürmektedir. Üretim esnasında tasarımda revizyon yapmak, yeni parçalar eklemek daha kolaydır. Nitekim ahşap parçaların üretimi için plastik, metal gibi malzemelere yapılan ve uzun süren uygulamaları tekrarlamak gerekmez. Fuara hazırlanmak için kısıtlı bir vaktiniz varsa ve fonksiyonel bir stand istiyorsanız ahşap fuar standı uygulama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ahşap Fuar Standı Uygulaması Nasıl Yapılır ve Hangi Malzemeler Kullanılır?

Ahşap fuar stand çeşitleri uygulaması oldukça kısa sürede yapılabilir. Tasarım, uygulamanın ilk aşamasıdır. Standda yer alan ögeler tasarım esnasında belirlenir ve malzemelerin hangi boyutlarda kesileceği, eklem yerlerinin nerelere yapılacağı bu esnada kararlaştırılır. Tasarımdan sonra stand parçalarının üretimine geçilir. Kesme, boyama, zımpara, cilalama gibi işlemlerden sonra stand parçaları firma tarafından fuar alanına getirilir ve kurulum burada gerçekleştirilir.

Ahşap fuar standları genellikle suntalam, sunta ve MDF malzemelerinden yapılmaktadır. Sunta, maliyet bakımından daha düşük olmakla birlikte suntalam, temizlenmesi daha kolay olduğu için tercih edilmektedir.

Ahşap Stand Uygulaması İçin Doğru Adres

Kurulum, temizlik ve kullanım gibi birçok konuda avantaj sağlayan ahşap fuar standı uygulaması için İnka Mimarlık’a başvurabilirsiniz. İnka Mimarlık, şirketinizin ve müşteri kitlenizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak, fuar standı üretimi alanında profesyonel bir hizmet veriyor. İnka Mimarlık’a ulaşarak, üretim aşaması kısa sürede tamamlanacak kaliteli bir ahşap stand üretebilirsiniz.

İletişim

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.