Genelde tek sefer kullanılan ve firmalara mahsus olarak üretilen fuar standı müşterilere firmaların kapısını açan bir kilit olarak nitelendirilebilir. Göz zevki olarak bakış açısı kazandıran ahşap fuar standı hızlı kurulumuyla da öne çıkıyor. Tek sefer kullanılmak istenmeyen ahşap fuar stantların da depolanması düzgün bir şekilde yapılarak bir sonraki sefer müşterisine sunulabilir.

Neden Ahşap Fuar Standı?

Fuarlarda müşteriler tarafından olsun, rakipler tarafından olsun her şirket tanınarak öne çıkmak istiyor ki bunun için de ahşap fuar standı yapımına oldukça özen gösteriliyor. Bu stantlar kurulum kolaylığı ve estetik güzellik yönleriyle tercih edilmesinin yanı sıra basit boyanmasıyla da öne çıkıyor. Diğer malzemelere de baktığımız zaman aralarında renk ve tasarım olarak en kolay ve güzel bir şekilde tasarlanabilecek olan ürün ahşap olarak gösterilebilir.

Ahşap Fuar Stant Kurulum

Ahşap Fuar Stantlarının kullanım şekli tam anlamıyla birbirinden farklı konseptlere sahip. Görüntüye zarar veren hiçbir şeye yer verilmez ve bu modeller ziyaretçilerin hemen gözüne ilişecek bir konumda sunuluyor. Kapalı ahşap fuar standı dış kısmı vitrinle kaplanıyor ve açık olanlar da ise durum biraz daha farklı. Açık ahşap fuar standı bazen içi gözükmeyecek bir şekilde kapatılıyor. Bu tarz stantlar titiz bir çalışmanın ürünü olduğu için de son derece özenli bir işçiliğe sahip. Nitekim tekrar kullanılabilmesi için ustaca sökülüp, taşınıp bir o kadar profesyonel biçimde depolanmalı. Böylelikle sıfırdan bir emek sarf edilmeden aynı stant kullanılmış olur ki bu da firmalar için büyük bir tasarruf olarak açıklanabilir. Bu profesyonellikten yoksun olan stantlar da kullan at ürünü muamelesi görerek bir daha kullanılamaz.

Seçim Noktası

Piyasada bu konuyla ilgili birden çok firma söz sahibi olabilir ama şüphesiz ki her sektörde öne çıkan bir firma bulunuyor. Tam da bu noktada İnka Mimarlık sunmuş olduğu ahşap fuar stant hizmetiyle şirketler tarafından tercih ediliyor. Bunun en temel noktası, İnka Mimarlık’ın müşterisine sunmuş olduğu güvenli ve kolay alışveriş seçenekleri. Bu seçeneklerden yararlanmak sadece sizin elinizde.

İletişim

Fuar standınızı tercih etmeden önce mutlaka sektörde profesyonel anlayışla hizmet veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye eder. İnka Mimarlık olarak bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı isteriz. Her konu hakkında bilgi almak için info@inkamimarlık.com.tr adresine mail atabilir, +90 212 425 26 52 numaralı telefonu arayabilir veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.